[ O NAS ]

O firmie Immortal Personnel

Immortal Personnel to polska agencja rekrutacyjna specjalizująca się w wynajmie pracowników dla polskich i europejskich firm z branż: budowlanej, magazynowej i logistycznej, różnego rodzaju produkcji, handlu detalicznego i hurtowego.

Od ponad 5 lat zapewniamy pracę pracownikom z Ukrainy, Mołdawii, Armenii, Białorusi, Rosji, Nepalu, Indii, Kamerunu oraz innych krajów Europy Wschodniej i Azji.

 

Oferujemy

Oferujemy bezpłatną pomoc w poszukiwaniu i zatrudnieniu w Polsce dla profesjonalistów i pracowników, którzy chcą się przenieść i/lub pracować w Polsce.

Nasza specjalizacja

Nasza firma specjalizuje się w branżach: przemysłu lekkiego i ciężkiego, usługach, logistyce itd. Oferujemy również możliwość zatrudnienia wykwalifikowanym specjalistom takich jak spawacz, stolarz, tapicer, ślusarz, szlifierz, tokarz, frezer itd.

Nasze gwarancje

Gwarantowane wypełnienie zobowiązań umownych. Profesjonalizm w rozwiązywaniu wszelkich zadań. Dbałość o szczegóły. Indywidualne podejście. Zarówno nasi klienci, jak i nasi pracownicy mogą liczyć na pomoc menedżera i koordynatora.

Legalizacja w Polsce

Jedną z naszych specjalizacji jest rozwiązywanie zagadnień związanych z legalizacją pracowników zagranicznych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu zezwoleń na pracę, uzyskania zezwolenia na pobyt tymczasowy i pobyt stały w Polsce. Zajmujemy się rozwiązaniem kwestii prawnych związanych z pobytem pracownika w Polsce.

 

TOP